Zadbaj o komfort
w swoim zaciszu domowym
Dobre krzesło
to inwestycja
Wykreuj swoje
nowoczesne biuro

Sprzedajemy meble biurowe, które sprawdzą się w trakcie dnia pracy i pozwolą na wygodną realizację obowiązków służbowych. Oparcia zapewniają możliwość kołysania się bez obawy o uszkodzenie sprzętu lub upadek. Możliwa jest również opcja zablokowania siedzenia w wybranej pozycji. Oferowane fotele gabinetowe posiadają oparcie dwustronnie tapicerowane skórą ekologiczną, a także stylowe podłokietniki. Podstawa wykonana jest zaś z polerowanego aluminium lub chromowanej stali.

Oferujemy także fotele gabinetowe obrotowe, których oparcie jest specjalnie dopasowane do ciała. Może być wykorzystywane w pracy, a także przez graczy komputerowych, którzy spędzają wiele godzin przed komputerem. Niektóre z modeli są stylizowane na siedziska, które używane są w samochodach wyścigowych. Nasze produkty w większości wykonane są w kolorze czarnym, jednak posiadamy również modele w barwie brązowej czy czerwonej.

Nasze meble produkujemy na indywidualne zamówienie klientów, a czas realizacji waha się od około 5 do 10 dni roboczych, w zależności od wybranej wersji. Maksymalne obciążenie oferowanych produktów zawiera się pomiędzy 100 a 130 kg. Niektóre fotele gabinetowe wyposażone są w formułę Anti-Shock, która zapobiega uderzeniom oparcia w plecy po wyłączeniu blokady pozycji.

Krzesła
dowozimy za darmo!
14 dni
na zwrot towaru
24h
najszybsza wysyłka
Gwarancja
jakości produktów