Nasz sklep internetowy zajmuje się sprzedażą mebli przeznaczonych do pracy, jak i do użytku domowego. Oferujemy krzesła pracownicze w wielu wariantach kolorystycznych, które sprawdzą się w budynkach biurowych czy gabinetach. Posiadają także możliwość regulacji wysokości siedzenia. Sprzedajemy także krzesła obrotowe dla dzieci, dla których funkcja ta jest sporą frajdą, a z drugiej strony automatyczne sterowanie to komfortowa opcja ustawienia oparcia pod swoje parametry fizyczne w okresie nieustannego rozwoju ciała.

Krzesła dziecięce

fotel gabinetowy

Obrotowe meble dziecięce są wyposażone w blokadę kąta odchylania oparcia, dzięki czemu zabawa nie przerodzi się w niebezpieczny wypadek. Możliwa jest także regulacja wysokości oparcia oraz głębokości siedziska. Meble dziecięce zostały także wyposażone w wygodne i praktyczne podłokietniki. Niektóre krzesła posiadają również nadruki z postaciami z popularnych bajek czy ze znanymi sportowcami.

Fotele gabinetowe

fotel gabinetowy

Dla ceniących wygodę i elegancję przygotowaliśmy obrotowe fotele gabinetowe oraz biurowe. Obicia foteli pracowniczych wykonane są z tapicerowanego materiału, a elementy metalowe w większości z aluminium. Biurowe fotele pracownicze zostały wyposażone w oparcia z możliwością regulacji siły oporu, a także funkcję blokady siedziska w pięciu pozycjach. Niektóre z foteli gabinetowych są w stanie wytrzymać obciążenie nawet 130 kg, a waga samego modelu oscyluje wokół 20kg.

Sofy, ławki i wieszaki

czarny fotel

Oferujemy także inne meble, takie jak: sofy, pufy czy wieszaki, które wykorzystywane są również w obiektach usługowych, choćby w kawiarniach czy restauracjach. Posiadamy też ławki, które nadają się jako miejsca dla publiczności na obiektach sportowych. Sprzedajemy nie tylko całe meble, ale również podzespoły, które można wymienić w przypadku uszkodzenia sprzętu: podłokietniki,
mechanizmy czy teleskopy.